Hovorca roka 2017, vyberte ho Vy!

KRÁĽ Tomáš

Manažér komunikácie ProCare a Svet zdravia

Aktivity hovorcu

Aktivity hovorcu podľa online monitoringu www.WebReport.sk.

Lekári a sestry chýbajú v nemocniciach aj v ambulanciách, v niektorých mestách nevedia vôbec zohnať zubárov či ortopédov.
S výpoveďami lekárov aj sestier sa v štátnych nemocniciach v hlavnom meste roztrhlo vrece. Väčšina z nich odchádza za vyššími platmi k súkromníkom.
Od nemocnice očakávame pomoc. No občas sa stane, že práve za jej stenami sa nám nechtiac pohorší.
Mladík podľa našich informácií s nožom a mačetou neraz ohrozoval ľudí v dedine. Bojí sa ho dokonca vlastná matka.
Pôvodne z troch neurologických ambulancií je v Rimavskej Sobote funkčná jedna, pacientov objednávajú o tri mesiace.
Ide o prvé investície zrealizované spoločnosťou Svet zdravia, a.s., ktorá prevzala nemocnicu do prenájmu od Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) v apríli tohto roku.        Ako pripomenul PR manažér spoločnosti Tomáš Kráľ, v nemocnici sa realizuje kompletná rekonštrukcia striech, modernizuje sa technologické vybavenie kuchyne a v priebehu najbližších dní sa začne so stavebnými prácami na novom centre ústavnej pohotovostnej služby. Všetky projekty by mali byť ukončené  ešte v priebehu tohto roka. Celková výška investícií v roku 2017 má presiahnuť tri milióny eur.        „Keď sme v apríli preb
Tento rok by sa malo do nemocnice v Topoľčanoch investovať 3 milióny eur.
Súťaž Hovorca roka má tento rok zmenený systém rozhodovania. Nominovaných najprv vybrala odborná porota a až následne hlasuje odborná verejnosť. Tá môže svoje hlasy posielať do 14. septembra, víťazov oznámia 22. septembra na Made in Media party.
Všetky projekty by mali byť ukončené ešte v priebehu tohto roka.
Tento rok by sa malo do nemocnice v Topoľčanoch investovať 3 milióny eur.
V nemocnici rekonštruujú strechy či modernizujú technologické vybavenie kuchyne.
V nemocnici rekonštruujú strechy či modernizujú technologické vybavenie kuchyne.
V topoľčianskej nemocnici pribudlo v septembri nové vybavenie. Ide o prvé investície zrealizované spoločnosťou Svet zdravia, a.s., ktorá prevzala nemocnicu do prenájmu od Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) v apríli tohto roku.
V topoľčianskej nemocnici pribudlo v septembri nové vybavenie. Ide o prvé investície zrealizované spoločnosťou Svet zdravia, a.s., ktorá prevzala nemocnicu do ...
Nezvládol predbiehací manéver, došlo k zrážke s autom.
Po vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v sobotu (2.9.) večer vo vranovskej mestskej časti Lomnica v smere na obec Sačurov, zomrel mladý muž. The post VRANOV: Po vážnej dopravnej nehode zomrel mladý muž appeared first on REGIONVT.
Vo Vranove nad Topľou sa stala včera večer vážna dopravná nehoda. V aute sa viezli štyria muži, jeden z nich po prevoze do nemocnice podľahol zraneniam.
K tragickej havárii došlo vo vranovskej mestskej časti Lomnica.
Po vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v sobotu (2.9.) večer vo vranovskej mestskej časti Lomnica v smere na obec Sačurov, zomrel mladý muž.
Vranovský vyšetrovateľ začal podľa Migaľovej trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Zároveň vzniesol obvinenie z daného skutku voči vodičovi. Stíhaný je na slobode.