Hovorca roka 2017, vyberte ho Vy!

KRÁĽ Tomáš

PR a marketingový manažér, hovorca nemocníc Svet zdravia

Aktivity hovorcu

Aktivity hovorcu podľa online monitoringu www.WebReport.sk.

Súťaž je určená študentom tretích ročníkov odborov ošetrovateľstvo a diplomovaná všeobecná sestra. Lákadlom je vysoká výhra a garantované pracovné miesto po skončení … Čítať ďalej Príspevok Sestry môžu súťažiť o titul Florence roka zobrazený najskôr vZdravotnictve.sk.
Hokejoví fanúšikovia sa už tešia na Svetový pohár 2016 v Toronte. Uskutoční sa 40 rokov po prvom Kanadskom pohári, na ktorom druhé miesto obsadilo Československo. Členovia legendárneho tímu sa stretli v sobotu v Prahe.
Švajčiarska výletná loď, ktorá sa plavila po Dunaji, narazila do brehu. Pre pasažierov boli pripravené autobusy, v prípade potreby evakuácie.
BRATISLAVA – Približne 150 ľudí sa malo nachádzať na výletnej lodi, ktorá dnes pri obci Vojka narazila do hrádze. Presné príčiny havárie zatiaľ nie sú známe. Na lodi mala viať švajčiarska vlajka.
Švajčiarska výletná loď, ktorá sa plavila po Dunaji, narazila do brehu. Pre pasažierov boli pripravené autobusy, v prípade potreby evakuácie.
Polícia preveruje okolnosti, ktoré predchádzali nárazu lode.
RIO DE JANEIRO 11. septembra (WebNoviny.sk) - Aj tretí deň súťaží na XV. paralympijských hrách v brazílskom Riu de Janeiro priniesol pre Slovensko cenné kovy. Rovnako ako v predchádzajúcich dvoch dňoch sa o nich postarali Veronika Vadovičová a Jozef Metelka, obaja si svoju športovú zbierku rozšírili.....
Víťaz z Londýna 2012 prehral s českým reprezentantom Jiřím Suchánkom.
Družstvo slovenských reprezentantov v boccii prehralo v sobotňajšom zápase základnej D-skupiny na XV. paralympijských hrách v Riu de Janeiro s Argentínou 4:5. Nedarilo sa mu ani v druhom stretnutí, keď podľahlo Portugalsku vysoko 1:12.
Asociácia hovorcov Slovenska v spolupráci s agentúrou Media in Media vyhlásila v piatok 9. septembra výsledky tohtoročnej ankety Hovorca roka 2016. V kategórii Samospráva a neziskový sektor získal ocenenie hovorca Mestskej časti Bratislava – Nové mesto Marek Tettinger, v kategórii Privátny a komerčný sektor sa najlepším hovorcom stal PR manažér siete nemocníc Svet zdravia Tomáš [...] Related posts: Pozrite si nominácie v ankete Hovorca roka 2016 Novinári a ľudia z médií hlasujú v ankete Hovorca roka Novinárska anketa Môj hovorca začala
O víťazoch v jednotlivých kategóriách rozhodla porota jednoznačne. Odborná porota tento rok neudelila cenu TOP Hovorca roka.
Na piatkovej Made in Media party oceňovali organizátori ankety tradične najlepších hovorcov roka. Ceny si odniesli Patrícia Macíková, Tomáš Kráľ a Marek Tettinger. Štvrtý rok po sebe porota neudelila ocenenie TOP Hovorca roka.
Na archívnej foto hovorca siete Svet zdravia Tomáš Kráľ.
Asociácia hovorcov Slovenska dnes vyhlásila víťazov ankety Hovorca roka 2016.  
O víťazoch v jednotlivých kategóriách rozhodla odborná porota jednoznačne. Tento rok však neudelila cenu TOP Hovorca roka.
Víťazov ankety Hovorca roka 2016 vyhlásili na 11. ročníku Made in Media party tento raz venovanej pomoci chorým na rakovinu.
TASR o tom informoval predseda Asociácie hovorcov Slovenska (AHS) Milan Vanga.
BRATISLAVA 9. septembra (WebNoviny.sk) - Víťazné priečky v ankete Hovorca roka 2016 obsadili profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami v médiách aj v oblasti PR a komunikácie. Medzi hovorcami štátnych inštitúcií zvíťazila Patrícia Macíková, hovorkyňa Finančnej správy. V kategórii Samospráva a neziskový.....
Iba zopár metrov od budovy polície v Dunajskej Strede napadol neznámy útočník 75-ročnú predavačku potravín. Bol dokonca ozbrojený a práve zbraňou zmlátil bezbrannú ženu!
RIO DE JANEIRO 6. septembra (WebNoviny.sk) - Dvadsaťosem zdravotne znevýhodnených športovcov a jeden pilot cyklistického tandemu budú reprezentovať Slovensko na paralympijských hrách v Riu de Janeiro, ktoré sa už v stredu začnú slávnostným ceremoniálom na štadióne Maracaná (7.- 18. 9.). Pri optimistickom.....