Hovorca roka 2017, vyberte ho Vy!

KRÁĽ Tomáš

Manažér komunikácie ProCare a Svet zdravia

Aktivity hovorcu

Aktivity hovorcu podľa online monitoringu www.WebReport.sk.

Časť návštevníkov Železničnej nemocnice s poliklinikou v Košiciach v piatok predpoludním evakuovali. Ako informoval denník … Čítať ďalej Príspevok KORZÁR: V Železničnej nemocnici Košice niekto zrejme použil slzný plyn zobrazený najskôr vZdravotnictve.sk.
Lekári, ktorí koncom minulého roka hromadne odišli z bratislavského Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH), aby si otvorili vlastné pracovisko, sa stali zamestnancami petržalskej nemocnice ProCare Medissimo. Ivan Vulev, ktorý stál na čele odchádzajúceho tímu, dostal v zdravotníckom zariadení Penty funkciu medicínskeho riaditeľa.
Tohtoročné internetové hlasovanie opäť potvrdilo veľký záujem verejnosti o túto formu súťaže. Príspevok Jožo Ivan: Čo ukázalo internetové hlasovanie O najlepšieho športovca mesta za rok 2017? zobrazený najskôr Bystricoviny.sk - správy - kultúra - šport.
Prvé kolo splatenia dlhov nemocníc sa uskutoční v prvom štvrťroku tohto roka, niektoré súkromné nemocnice sa nezúčastnia, aj keď môžu.
V súvislosti s epidémiou syfilisu v Trebišove bude kožná ambulancia v tamojšej nemocnici pri pacientoch, ktorí nedodržiavajú ambulantnú liečbu, zvažovať možnú hospitalizáciu na jednom z nadregionálnych ústavných pracovísk, a to v Košiciach alebo Michalovciach. V súvislosti s pondelkovým zasadnutím krízového štábu v Trebišove, ktorý sa venoval riešeniu problému šírenia infekčného ochorenia, o tom informoval hovorca siete nemocníc Svet zdravia Tomáš Kráľ.        "Najbližšia spádová klinika dermatovenerológie sa nachádza v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura Košice. O konkrétnej hospitalizáci
Priestory Robotníckeho domu privítajú 21. marca 2018 desiatky známych športových osobností, ktoré úspešne reprezentovali Európske mesto športu 2017 v olympijských i neolympijských športoch. Mesto hľadá aj víťaza internetového hlasovania. Za vynikajúce výsledky ocení primátor Ján Nosko jednotlivcov a kolektívy v deviatich kategóriách. Už dnes môžu o víťazoch jednej z nich rozhodnúť samotní Banskobystričania. „Vyzývame všetkých športových fanúšikov, aby sa zapojili do […] Príspevok Hlasujte za najlepšieho športovca a kolektív mesta pod Urpínom online zobrazený najskôr Bystricoviny.sk - spr
Barani, Kuzminová, či bystrické florbalistky... Pozrite, kto sa uchádza o hlas Bystričanov v ankete o najlepších športovcoch mesta!
V dedine pri Trebišove privolali známi políciu aj záchranku.
Pred niekoľkými dňami sme sa dozvedeli, že Svet zdravia zatvára pôrodnicu vo Svidníku. Kde je vlastne problém? Ako sa dalo krachu svidníckej pôrodnice predísť? A čo teraz robiť -  inštruktážne video pre Svidníčanov na konci blogu.
Minister Drucker si uvedomuje problémy svidníckej nemocnice s nedostatkom atestovaných lekárov a víta snahu vedenia hľadať riešenia.
Minister zdravotníctva Drucker si uvedomuje problémy svidníckej nemocnice s nedostatkom atestovaných lekárov a víta snahu vedenia hľadať riešenia.
Na ilustračnej snímke operačná sála - reprodukcia (pôrodnica).
Minister Drucker si uvedomuje problémy svidníckej nemocnice s nedostatkom atestovaných lekárov a víta snahu vedenia hľadať riešenia.
Zmena nastala na poste predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja aj na čele spoločnosti Svet zdravia.
Nemocnica vo Svidníku patrí do siete nemocníc Penty Svet zdravia. Vo februári plánujú zatvoriť pôrodnicu.
Ministerstvá vraj našli spôsob, ako vyriešiť dostatok lekárov.
Zaniknúť by mala 31. januára.
Bratislava 18. januára 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Marko Erd)   Minister zdravotníctva Tomáš Drucker (nominant Smeru-SD) rokoval vo štvrtok s vedením svidníckej nemocnice a jej prevádzkovateľom o možnosti zachovanie tamojšej pôrodnice a novorodeneckej časti. Od februára ich nemocnica pre nedostatok lekárov plánuje zrušiť. “Vnímam, že svidnícka nemocnica má nedostatok atestovaných lekárov, verím však, že jej manažment navrhne riešenia […] Príspevok Minister Drucker rokuje o možnosti ďalšieho fungovania pôrodnice vo Svidníku zobrazený najskôr Hlavné správy.
Pýtali sa na svet hneď vo dvojici. Taký je už údel dvojčiat. A koľko sa ich v roku 2017 narodilo v michalovskej nemocnici? Pozreli sme sa na to.